piątek, 27 kwietnia 2018
poniedziałek, 5 lutego 2018
Znów płaczę...
Tym razem ze szczęścia. Łzy same napływają mi do oczu jak pomyślę o tym jakie wspaniałe osoby mnie otaczają. Dziękuję Bogu za te dwie najlepsze osoby: Kasię K. i Klaudie <3 !
Dziewczyny, kocham Was! Jesteście dla mnie najważniejsze, mimo że nie mam innych ważnych osób to mam Was. Aż chce się żyć. Dziękuje Wam...
Dziewczyny, kocham Was! Jesteście dla mnie najważniejsze, mimo że nie mam innych ważnych osób to mam Was. Aż chce się żyć. Dziękuje Wam...
niedziela, 28 stycznia 2018
Dla Łukasza
Każdy krok, każdy wdech, każda sekunda życia,
Przypomina mi o Tobie.
Zapamiętam na zawsze te chwile, które spędziliśmy razem.
Jesteś dla mnie wszystkim:
dniem i nocą,
światłem i ciemnością,
Bogiem i Szatanem.
Kocham Cię nad życie, choć wiem jak może się to skończyć.
Mogę umrzeć z miłości, to uczucie mnie wykończy.
Siedzę wciąż sama i za Tobą tęsknie,
Niedługo przez to pęknie mi serce.
Wiem, że nie traktujesz mnie poważnie.
W nocy spać nie mogę, hydroxyzynę biorę doraźnie.
Lecz uczucie jest silniejsze niż zmęczenie.
Ten świat jest jak więzienie,
Kiedy nie mogę przytulić się do Ciebie.
Bez twej obecności wszystko się j*bie.
Mylisz się myśląc, że Twoja Dysia
nie byłaby w stanie oddać za Ciebie życia.
Przypomina mi o Tobie.
Zapamiętam na zawsze te chwile, które spędziliśmy razem.
Jesteś dla mnie wszystkim:
dniem i nocą,
światłem i ciemnością,
Bogiem i Szatanem.
Kocham Cię nad życie, choć wiem jak może się to skończyć.
Mogę umrzeć z miłości, to uczucie mnie wykończy.
Siedzę wciąż sama i za Tobą tęsknie,
Niedługo przez to pęknie mi serce.
Wiem, że nie traktujesz mnie poważnie.
W nocy spać nie mogę, hydroxyzynę biorę doraźnie.
Lecz uczucie jest silniejsze niż zmęczenie.
Ten świat jest jak więzienie,
Kiedy nie mogę przytulić się do Ciebie.
Bez twej obecności wszystko się j*bie.
Mylisz się myśląc, że Twoja Dysia
nie byłaby w stanie oddać za Ciebie życia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)