poniedziałek, 5 lutego 2018

Znów płaczę...

Tym razem ze szczęścia. Łzy same napływają mi do oczu jak pomyślę o tym jakie wspaniałe osoby mnie otaczają. Dziękuję Bogu za te dwie najlepsze osoby: Kasię K. i Klaudie <3 !
Dziewczyny, kocham Was! Jesteście dla mnie najważniejsze, mimo że nie mam innych ważnych osób to mam Was. Aż chce się żyć. Dziękuje Wam...