wtorek, 19 września 2017
Wspomninia wracają...
Kiedy przeglądam bloga wracają wspomnienia... Pamiętam kiedy moja ekipa (Sysia, Kostek, Popowski) była w całości.. Może jednak nie do końca, bo już nie było innych znajomych, ale chociaż święta trójca... Pamiętam nasze wszystkie odpały na chacie lub pod Żabką. Najbardziej tęsknie za momentami kiedy słuchałam ze Swietką piosenki "Śmierć nas nie rozłączy". Tak bardzo się myliłyśmy. A wracając do Popowa... Nadal się z nim spotykam, ale tylko indywidualnie. Z Kostkiem nie ma szans, pokłócili się na ament. Wszystkie relacje się osłabiły... W dodatku najleszy ziomek za kilka dni wyjeżdża na Ukrainę. Po prostu wspaniale :) Ale mam mimo wszytsko nadzieję, że "ktoś" mnie kocha XDDD (db i tzk nikt nie wie o co mi chodzi) Pozdrawiam Klaudie, elo.
niedziela, 17 września 2017
Wychodzę na prostą ;)
Witajcie!!! Dawno mnie nie było. W tym czasie moje życie bardzo się zmieniło. Stało się wiele rzeczy, a mianowicie:
-Straciłam najlepszą przyjaciółkę.
-Zmieniło się moje nastawienie do ludzi - już nie jestem tak naiwna jak wcześniej,
-Przytyłam 5kg lub więcej. Wyglądam obecnie jak baryłowata świnka :),
-Miałam nawrót bulimii o czym świadczy poprzedni punkt,
-Pokochałam pewną osobę,
-Odzyskałam przyjaciółkę!!! (nie Swietkę, spokojnie. Jeszcze nie mam schizofrenii),
-Przeszłam do EPICKIEJ szkoły! Odżyłam tam. Na razie mam same dobre oceny,
- Dowiedziałam się, że najlepszy ziomek ucieka na Ukrainę :(,
-Obraziła się na mnie "przyjaciółka".
Mimo wszystko jest w moim życiu dużo lepiej :) Mam nadzieję, że uda się schudnąć 20kg wtedy będzie zaje*iście !
-Straciłam najlepszą przyjaciółkę.
-Zmieniło się moje nastawienie do ludzi - już nie jestem tak naiwna jak wcześniej,
-Przytyłam 5kg lub więcej. Wyglądam obecnie jak baryłowata świnka :),
-Miałam nawrót bulimii o czym świadczy poprzedni punkt,
-Pokochałam pewną osobę,
-Odzyskałam przyjaciółkę!!! (nie Swietkę, spokojnie. Jeszcze nie mam schizofrenii),
-Przeszłam do EPICKIEJ szkoły! Odżyłam tam. Na razie mam same dobre oceny,
- Dowiedziałam się, że najlepszy ziomek ucieka na Ukrainę :(,
-Obraziła się na mnie "przyjaciółka".
Mimo wszystko jest w moim życiu dużo lepiej :) Mam nadzieję, że uda się schudnąć 20kg wtedy będzie zaje*iście !
Subskrybuj:
Posty (Atom)