Witajcie!!! Dawno mnie nie było. W tym czasie moje życie bardzo się zmieniło. Stało się wiele rzeczy, a mianowicie:
-Straciłam najlepszą przyjaciółkę.
-Zmieniło się moje nastawienie do ludzi - już nie jestem tak naiwna jak wcześniej,
-Przytyłam 5kg lub więcej. Wyglądam obecnie jak baryłowata świnka :),
-Miałam nawrót bulimii o czym świadczy poprzedni punkt,
-Pokochałam pewną osobę,
-Odzyskałam przyjaciółkę!!! (nie Swietkę, spokojnie. Jeszcze nie mam schizofrenii),
-Przeszłam do EPICKIEJ szkoły! Odżyłam tam. Na razie mam same dobre oceny,
- Dowiedziałam się, że najlepszy ziomek ucieka na Ukrainę :(,
-Obraziła się na mnie "przyjaciółka".
Mimo wszystko jest w moim życiu dużo lepiej :) Mam nadzieję, że uda się schudnąć 20kg wtedy będzie zaje*iście !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz