poniedziałek, 31 lipca 2017

:/

W tym poście chciałam przeprosić dwie ważne osoby... Od kogo zacząć? Może od tej, która od ma namiary na tego bloga? Okej...

Droga Osobo!
Dziękuję Ci za 2 lat przyjaźni.. Bardzo się do Ciebie przywiązałam. Za bardzo. Na prawdę myślałam, że jesteśmy naj naj naj BFF itp... Byłam po prostu zazdrosna o Ciebie. Czuję pustkę, ciągle mi kogoś brakuje. Kogoś kto nigdy nie wróci. Wiem, że nie zamienię Ciebie w tą osobę. Jesteś naprawdę wyjątkowa taka jaka jesteś i masz prawo zadawać się z kim chcesz. Wiem, że nigdy nie będę dla Ciebie tak ważna jak Ty dla mnie, ale cieszę się, że chociaż coś Cię obchodzę i nie jestem jak dla większości osób śmieciem. Kocham Cię!!! (#nohomo [prawie zawszę muszę dodawać])


To teraz przejdźmy do drugiej osoby...

NIE DAM RADY!!!! Dodam później </3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz