A po ludzku: dostałam się do nowej szkoły :) Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała udawać, że jestem szarą myszką, zwykłą Klaudią (wrr...). Niech każdy wie, że nazywam się DYSIA, jestem szalona i gadam tyle, że moja rodzina czasem chce żebym się zamknęła ;P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz