piątek, 7 lipca 2017

UWOLNIŁAM SIĘ!!!

A po ludzku: dostałam się do nowej szkoły :) Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała udawać, że jestem szarą myszką, zwykłą Klaudią (wrr...). Niech każdy wie, że nazywam się DYSIA,  jestem szalona i gadam tyle, że moja rodzina czasem chce żebym się zamknęła ;P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz