poniedziałek, 5 czerwca 2017

Happy Birthday Donia!!!

Siemka. Piszę ten artykuł dzisiaj, ponieważ jutro mogę nie znaleść czasu. Właśnie zdałam sobie sprawę, że jutro 6 czerwca, a co za tym idzie - moja była przyjaciółka ma urodziny. No to lecimy z koksem XD:
Szanowna? Droga? Kochana? (w każdym razie) Dominisiu
z okazji Twoich 18 urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego, mało pobytów w szpitalu, szybkiego powrotu do zdrowia i siły w walce z chorobą. Swego czasu byłaś moją przyjaiółką, szkoda, że to tylko przeszłość :') No ale cóż trzeba wybierać - albo gang Sysi, albo Galisia XD. N otrudno, w każdym razie nie życzę Ci źle, wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że jakimś cudem tu wejdziesz,ale słabo w to wierzę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz