Siemka. Piszę ten artykuł dzisiaj, ponieważ jutro mogę nie znaleść
czasu. Właśnie zdałam sobie sprawę, że jutro 6 czerwca, a co za tym
idzie - moja była przyjaciółka ma urodziny. No to lecimy z koksem XD:
Szanowna? Droga? Kochana? (w każdym razie) Dominisiu
z
okazji Twoich 18 urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego, mało pobytów
w szpitalu, szybkiego powrotu do zdrowia i siły w walce z chorobą.
Swego czasu byłaś moją przyjaiółką, szkoda, że to tylko przeszłość :')
No ale cóż trzeba wybierać - albo gang Sysi, albo Galisia XD. N otrudno,
w każdym razie nie życzę Ci źle, wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że
jakimś cudem tu wejdziesz,ale słabo w to wierzę.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz