NIEOPUBLIKOWANY POST Z 23 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU!!!
16.09.2017... Najlepszy dzień w moim życiu. Spotkałam się z osobą którą tak bardzo kocham. Ile bym dała żeby cofnąć czas do tego dnia, kiedy patrzyłam Ci w oczka tak długo... Myślałam wtedy " no k*rwa, pocałuj mnie księżniczko" ... Chyba zrozumiałaś. Najlepsze uczucie jakie odczuwałam... Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham. Skarbie, jesteś miłością mojego życia!! Nie umiem żyć bez Ciebie. Tak mi Cię brakuje. Czasem chodzę w to miejsce, w którym wtedy się całowałyśmy... Za każdym razem kiedy ze mną byłaś dziękowałam Bogu, że Cię mam (to że jestem homosem, to nie znaczy, że nie wierzę w Boga)... Powiedz mi, co jest ze mną nie tak? Dlaczego mnie nie kochasz?
EDIT (uwaga mocne):
Spierdalaj szmato, zniszczyłaś mnie. Nie potrafię zaufać w 100% nikomu...
Tfu, dziwka. Wyjeżdżasz mi kurwa z tekstami, że nadal o mnie myślisz... Ci chcesz osiagnąć przez to? Chuja osiągniesz! Nawet nie przeprosiłaś za to, że rozjebałaś mi życie!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz