Może nie mówię Ci moich tragedii życiowych, ale w niektórych sprawach Ty jesteś jedyną osobą, która dowiaduje się ich.
Moje problemiki "sercowe"czy też dobieranie bardziej pasującego nazwiska... (i tak wezme to na B.😂💓)
Wiesz jaki mam charakter poszukiwacza "przygód". A wiesz co jest najlepsze? To że akceptujesz tą, jak i inne moje wady.
Mam nadzieję że niedługo znowu spoczniemy razem na szpitalnych łóżkach.
Dedykacja dla Julii - mojej na drugim miejscu najlepszej przyjaciółki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz