sobota, 19 stycznia 2019

Podziękowanie

Cieszę się, zż poznałam taką osobę jak Ty. Jesteś super. Przy Tobie nie czuję tej różnicy wieku, a rozmawiając z innymi  13-latkami raczej za dużo się nie spodziewam. To prawda, nie znamy się długo. Może nie poznałaś mnie totalnie na wylot i spowrotem, tak jak Kasia. Ale widziałaś mnie w (delikatnie mówiąc) stanie zdenerwowania i nie zraziłaś się do mnie.
Może nie mówię Ci moich tragedii życiowych, ale w niektórych sprawach Ty jesteś jedyną osobą, która dowiaduje się ich.
Moje problemiki "sercowe"czy też dobieranie bardziej pasującego nazwiska... (i tak wezme to na B.😂💓)
Wiesz jaki mam charakter poszukiwacza "przygód". A wiesz co jest najlepsze? To że akceptujesz tą, jak i inne moje wady.
Mam nadzieję że niedługo znowu spoczniemy razem na szpitalnych łóżkach.


Dedykacja dla Julii - mojej na drugim miejscu najlepszej przyjaciółki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz