Wiesz? Ale to nic nie zmienia. Nadal będę pomagać Ci kiedy tylko będziesz potrzebował. Nadal będę uśmiechać się myśląc o tym ile mi pomogłeś. Nadal będę tak słodko zdrabniać Twoje imię... Jedynie nie będę miała z sobą przyjaciela, który mnie wspiera. Dziękuję Ci za ten tydzień, Był niesamowity, To jak mnie wspierałeś, rozumiałeś... To było piękne. Nigdy nie czułam z nikim takiego porozumienia. Niestety... Przyjaźń pomyliłam z zauroczeniem i zaszło to za daleko. Nadal Cię pamiętam i jestem obok.
~Claudia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz