środa, 16 stycznia 2019

Nikt nie wie co czuję.

Kochanie, jesteś tu?
Wiem, że Cię nie ma. Chcesz wiedzieć co czuję? Czuję się gorsza od tej całej blondi. Nie będę pisać jej imienia. Ty wiesz o kogo chodzi. Za każdym razem jak patrze na jej zdjęcia przeszywa mnie ból. Pewnie Ciebie też. Ciebie zraniła, a nie nie. Ale ja też cierpię. Czuję się źle. Kasia ciągle mi mówi, że jestem od niej lepsza... Może dla niej. Dla Ciebie to właśnie blondi jest idealna. Nie wypieraj się. Sam tak powiedziałeś. 2 grudnia... Zabolało. Ale miałeś do tego prawo. Każdy ma prawo do przeszłości. Ale nie do licytowania się kto miał gorzej. Z Tobą zerwała idealna dziewczyna. Ze mną też. Ciebie zostawiła. Mnie szantażowała, namawiała do samobójstwa, zdradzała mnie na moich oczach. Więc nie mów, że miałeś 5 razy gorzej. Ja też kochałam Nikolę. Bardzo.
 A Wiktoria... Przy niej prawie zapomniałam. Przy Tobie nie mogę. To nie znaczy, że jest ona lepsza. Nie jest. Nie dorasta Ci do pięt. Ale przez ten 1 dzień czułam, że mnie kocha... Później, kiedy odwiedziła nie w szpitalu myślałam, że jej zależy. Odkąd powiedziałeś mi o blondi... Nie mogę zapomnieć.  A ten cały pedofil z Oksywia to przykrywka. To prawda, zrył mi psychikę, ale nie chodzi o niego. Nie chcę być gorsza niż blondi...
Kocham Cię pingwinku...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz